Centrum Makijażu Permanentnego Dorota Wierzbicka

BASIC BROWS

Szkoleniowiec: Dorota Wierzbicka

Czas trwania szkolenia: 3 dni

Poziom: Podstawowy

Max liczba uczestników: 3

Ilość modelek: 3

Przedstawiamy autorskie szkolenie z makijażu permanentnego brwi – bez tajemnic, na którym nasza szkoleniowiec – Dorota Wierzbicka, podzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z pigmentacji brwi metodą: cieniowania, pudrową oraz ombre. Szkolenie dedykowane jest zarówno początkującym, chcącym rozpocząć pracę w zawodzie linergisty, jak również osobom zaawansowanym, chcącym doszlifować poznane techniki mikropigmentacji brwi.

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w trybie indywidualnym.

Szkolenie poprowadzi dyplomowany trener linergista DOROTA WIERZBICKA.

Dorota Wierzbicka jest założycielką Centrum Makijażu Permanentnego i Centrum Szkoleniowego Dorota Wierzbicka w Białymstoku. Swoją przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęła w 2009 roku. W 2016 wzięła udział w prestiżowych, międzynarodowych Mistrzostwach „V International Championship ArtiSpa Best PMU Masters”, na którym zajęła I miejsce, zdobywając tytuł Międzynarodowej Mistrzyni Makijażu Permanentnego. Jest znaną
i cenioną postacią w świecie makijażu permanentnego. Otrzymała wiele wyróżnień i dyplomów z zakresu branży PMU. Uczestniczyła w wielu sympozjach wraz z mistrzami z całego świata. W roku 2017 prezentowała swoje nowatorskie techniki pigmentacji ust, podczas prestiżowego wydarzenia w branży, jakim było WINTER CONFERENCE w Warszawie.

Scroll to Top

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.