Centrum Makijażu Permanentnego Dorota Wierzbicka

Usuwanie makijażu permanentnego

PMU Remover to innowacyjny produkt stworzony do rozjaśniania wygojonych makijaży permanentych oraz usuwania świeżych pomyłek podczas pigmentacji. Specjalnie dobrany, mineralny skład pozwala pracować bezpiecznie, bez ryzyka poparzenia czy zabliźnienia skóry. Efekty są widoczne natychmiast! Bezpieczeństwo pracy zostało sprawdzone i potwierdzone zarówno podczas zabiegów na skórze dojrzałej jak i suchej, wrażliwej.

PMU Remover jest idealną alternatywą dla zabiegów z użyciem lasera ND yag: q-switch. Sprawdza się idealnie podczas pracy z pigmentacją w różnym kolorze ( np. kolorami cielistymi/kamuflażem, zielonym) jak i miejscami wybitnie delikatnymi jak czerwień wargowa czy powieka.

Źle wykonany makijaż permanentny? Krzywe, za ciemne brwi? Nie musisz czekać kilku lat, aż nieudany makijaż sam zejdzie. Możesz go usunąć lub rozjaśnić najnowocześniejszym laserem przeznaczonym do usuwania makijażu permanentnego i tatuażu.

Laser neodymowy przenika naskórek i wnika do skóry właściwej wpływając na pigment, który go absorbuje zmieniając przy tym swoją masę. Laser działa bardzo wysoką energią, pulsując w krótkich odstępach czasu liczonych w nanosekundach. Porażony nim pigment pęcznieje i rozbija się na małe kawałki, które będą wydalone z organizmu poprzez procesy metaboliczne. Dzięki temu pigment staje się coraz jaśniejszy, aż w końcu całkowicie znika.

Zabieg jest szybki, wykonywany w znieczuleniu. Wykonujemy go raz na 5 tygodni, powtarzając go 3 do 4 razy, ilość zależna jest od nasycenia pigmentu. Gojenie trwa ok. tygodnia. Po zabiegu skórę pielęgnujemy według zaleceń.

Po rozjaśnieniu pigmentu w stopniu zadowalającym, można wykonać nowy makijaż permanentny.

Scroll to Top

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Call Now Button