Centrum Makijażu Permanentnego Dorota Wierzbicka

BASIC LIPS

Szkoleniowiec: Dorota Wierzbicka

Czas trwania szkolenia: 2 dni

Poziom: Podstawowy

Max liczba uczestników: 3

Ilość modelek: 2

 

Terminy szkoleń:

6-7 kwiecień 2024

8-9 czerwiec 2024

Na szkoleniu przedstawione są postawy teorii oraz ćwiczenia praktyczne związane z mikropigmentacją ust metodą Classy Lips.

Oferta kierowana jest do osób, które chcę rozpocząć swoją przygodę z makijażem permanentnym lub potrzebują doszkolenia i podniesienia umiejętności. Kursanci dzięki szkoleniu nabywają dodatkowych kwalifikacji w zakresie pigmentacji ust.

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w trybie indywidualnym.

Szkolenie poprowadzi dyplomowany trener linergista DOROTA WIERZBICKA.

Dorota Wierzbicka jest założycielką Centrum Makijażu Permanentnego i Centrum Szkoleniowego Dorota Wierzbicka w Białymstoku. Swoją przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęła w 2009 roku. W 2016 wzięła udział w prestiżowych, międzynarodowych Mistrzostwach „V International Championship ArtiSpa Best PMU Masters”, na którym zajęła I miejsce, zdobywając tytuł Międzynarodowej Mistrzyni Makijażu Permanentnego. Jest znaną
i cenioną postacią w świecie makijażu permanentnego. Otrzymała wiele wyróżnień i dyplomów z zakresu branży PMU. Uczestniczyła w wielu sympozjach wraz z mistrzami z całego świata. W roku 2017 prezentowała swoje nowatorskie techniki pigmentacji ust, podczas prestiżowego wydarzenia w branży, jakim było WINTER CONFERENCE w Warszawie.

Scroll to Top

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Call Now Button