Centrum Makijażu Permanentnego Dorota Wierzbicka

Szkolenia PMU

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń.

SZKOLENIA BASIC

SZKOLENIA BASIC

Zaczynasz przygodę z makijażem permanentnym? Te szkolenia są właśnie dla Ciebie!
Przejdź do szkoleń

SZKOLENIA MASTERCLASS

SZKOLENIA MASTERCLASS

Wykonujesz makijaż permanentny? Przenieś się na wyższy poziom!
Przejdź do szkoleń

SZKOLENIA PMU REMOVER

SZKOLENIA PMU REMOVER

Usuwanie makijażu PMU Remover by Kinga Kowalczyk.
Przejdź do szkolenia

Szkolenia BASIC

BASIC BROWS

Przedstawiamy autorskie szkolenie z makijażu permanentnego brwi – bez tajemnic, na którym nasza szkoleniowiec – Dorota Wierzbicka, podzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z pigmentacji brwi metodą: cieniowania, pudrową oraz ombre. Szkolenie dedykowane jest zarówno początkującym, chcącym rozpocząć pracę w zawodzie linergisty, jak również osobom zaawansowanym, chcącym doszlifować poznane techniki mikropigmentacji brwi.

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w trybie indywidualnym.

BASIC LIPS

Na szkoleniu przedstawione są postawy teorii oraz ćwiczenia praktyczne związane z mikropigmentacją ust metodą Classy Lips.

Oferta kierowana jest do osób, które chcę rozpocząć swoją przygodę z makijażem permanentnym lub potrzebują doszkolenia i podniesienia umiejętności. Kursanci dzięki szkoleniu nabywają dodatkowych kwalifikacji w zakresie pigmentacji ust.

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w trybie indywidualnym.

PERMANENT BASIC

Na szkoleniu przedstawiamy postawy teorii oraz ćwiczenia praktyczne związane z mikropigmentacją brwi, powiek oraz ust. Dodatkowo program szkolenia został wzbogacony o zagadnienia związanie z usuwaniem bądź korygowaniem nieudanych pigmentacji. Kursanci nabywają podstawy do rozpoczęcia pracy w zakresie makijażu permanentnego.

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w trybie indywidualnym.

Szkolenia MASTERCLASS

OMBRE & POWDER BROWS

Doszkolenie przeznaczone dla osób, które rozpoczęły już swoją przygodę z makijażem permanentnym, posiadających podstawową wiedzę z zakresu PMU. Podczas szkolenia przedstawiana jest teoria oraz ćwiczenia praktyczne związane z mikropigmentacją brwi. Dodatkowo program szkolenia został wzbogacony o zagadnienia związanie z usuwaniem bądź korygowaniem nieudanych pigmentacji.

CLASSY LIPS

Na szkoleniu przedstawione są postawy teorii oraz ćwiczenia praktyczne związane z mikropigmentacją ust – Classy Lips.

Oferta kierowana jest do osób, które mają już doświadczenie z makijażem permanentnym, ale potrzebują doszkolenia i podniesienia umiejętności. Kursanci dzięki szkoleniu nabywają dodatkowych kwalifikacji w zakresie pigmentacji ust.

Szkolenie Remover PMU

PMU REMOVER by Kinga Kowalczyk

Pmu Professional Remover to prawdziwe MUST HAVE w każdym profesjonalnym gabinecie makijażu permanentnego. Poszerz ofertę świadczonych usług i zacznij bezpiecznie usuwać pigmentację, bez ryzyka blizn, z każdej okolicy twarzy – nawet powiek.

Poznaj Pmu Remover Silver oraz Gold.

  • szkolenie od podstaw
  • warsztaty dla osób przeszkolonych z innych removerów
  • przypomnienie dla kursantów Pmu Professional
  • ogrom wiedzy,
  • obszerna teorię dot.usuwania różnymi technikami,
  • omówienie różnic między produktami typu „remover” oraz laserem.
Scroll to Top

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.